Komórki organizacyjne administracyjno-ekonomiczne i obsługowe

Sekretariat (S)
Kierownik - mgr Małgorzata Brzozowska, M.Brzozowska@ibles.waw.pl

Informacja Naukowa i Promocja (INP)
Kierownik - dr inż. Joanna Szewczykiewicz, J.Szewczykiewicz@ibles.waw.pl

Księgowość (K)
Główny Księgowy - mgr Beata Rokicka-Siwek, B.Rokicka-Siwek@ibles.waw.pl

Administracja (A)
Kierownik - Rafał Mitlejner, R.Mitlejner@ibles.waw.pl,

Samodzielne Stanowiska:

Samodzielne Stanowisko ds. BHP (BHP)
mgr Leszek Nowowiejski, L.Nowowiejski@ibles.waw.pl

Samodzielne Stanowisko ds. Zamówień Publicznych (ZP)
mgr Monika Gutman, M.Gutman@ibles.waw.pl

Samodzielne Stanowisko ds. Obronności (SO)
mgr inż. Sławomir Glina, S.Glina@ibles.waw.pl

Samodzielne Stanowisko ds. Informacji Niejawnych (OI)
mgr inż. Daniel Nowak, ppłk rez.,
D.Nowak@ibles.waw.pl      POIN@ibles.waw.pl


Wytworzył: Monika Wojewoda (15 grudnia 2009)
Opublikował: Leszek Kruczek (22 sierpnia 2003, 13:35:42)

Ostatnia zmiana: Leszek Kruczek (17 grudnia 2017, 20:24:00)
Zmieniono: aktualizacja Samodzielnego Stanowiska ds. Zamówień Publicznych

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 1592

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij