Komórki organizacyjne naukowo-badawcze

Zakład Ekologii Lasu (EL)

Kierownik - dr inż. Andrzej Boczoń, A.Boczon@ibles.waw.pl

Zakład Geomatyki (G)

Kierownik - dr hab. Krzysztof Stereńczak, prof. nadzw., K.Sterenczak@ibles.waw.pl

Zakład Hodowli Lasu i Genetyki Drzew Leśnych (HL)

Kierownik - dr inż. Wojciech Gil, W.Gil@ibles.waw.pl

Zakład Lasów Górskich (LG)

Kierownik - prof. dr hab. Wojciech Grodzki, W.Grodzki@ibles.waw.pl

Zakład Lasów Naturalnych (LN)

Kierownik - dr hab. Rafał Paluch, prof. nadzw., R.Paluch@ibles.waw.pl

Zakład Ochrony Lasu (OL)

Kierownik - dr hab. Iwona Skrzecz, prof. nadzw., I.Skrzecz@ibles.waw.pl

Zakład Zarządzania Zasobami Leśnymi (ZZ)

Kierownik - dr inż. Marek Jabłoński, M.Jablonski@ibles.waw.pl

Laboratorium Chemii Środowiska Przyrodniczego (CS)

Kierownik (p.o.) - dr inż. Anna Kowalska, A.Kowalska@ibles.waw.pl

Laboratorium Ochrony Przeciwpożarowej Lasu (Ppoż)

Kierownik - dr hab. Ryszard Szczygieł, prof. nadzw., R.Szczygiel@ibles.waw.pl

metryczka


Wytworzył: Monika Wojewoda (14 stycznia 2010)
Opublikował: Leszek Kruczek (22 sierpnia 2003, 13:34:25)

Ostatnia zmiana: Jerzy Samojlik (3 kwietnia 2020, 12:26:15)
Zmieniono: zmiana kierownika HL

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 3663