Komórki organizacyjne administracyjno-ekonomiczne i obsługowe

Sekretariat (S)
Kierownik - mgr Małgorzata Brzozowska, M.Brzozowska@ibles.waw.pl

Informacja Naukowa i Promocja (INP)
Kierownik - dr inż. Joanna Szewczykiewicz, J.Szewczykiewicz@ibles.waw.pl

Księgowość (K)
Główny Księgowy - mgr Beata Rokicka-Siwek, B.Rokicka-Siwek@ibles.waw.pl

Administracja (A)
Kierownik - lic. Rafał Mitlejner, R.Mitlejner@ibles.waw.pl

Samodzielne Stanowiska:

Samodzielne Stanowisko ds. BHP (BHP)
mgr inż. Adam Kaszkiel, A.Kaszkiel@ibles.waw.pl

Samodzielne Stanowisko ds. Zamówień Publicznych (ZP)
mgr Monika Gutman, M.Gutman@ibles.waw.pl

Samodzielne Stanowisko ds. Obronności (SO)
mgr inż. Sławomir Glina, S.Glina@ibles.waw.pl

Samodzielne Stanowisko ds. Informacji Niejawnych (OI)
mgr inż. Daniel Nowak, ppłk rez.,
D.Nowak@ibles.waw.pl      POIN@ibles.waw.pl

metryczka


Wytworzył: Monika Wojewoda (15 grudnia 2009)
Opublikował: Leszek Kruczek (22 sierpnia 2003, 13:35:42)

Ostatnia zmiana: Jerzy Samojlik (28 września 2020, 17:07:27)
Zmieniono: lic.

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 3413