W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Komórki organizacyjne administracyjno-ekonomiczne i obsługowe

XML

Treść

Sekretariat (S)
Kierownik - mgr Małgorzata Brzozowska, M.Brzozowska@ibles.waw.pl

Informacja Naukowa i Promocja (INP)
Kierownik - dr inż. Joanna Szewczykiewicz, J.Szewczykiewicz@ibles.waw.pl

Księgowość (K)
Główny Księgowy (p.o.) - mgr Marcin Grotek, M.Grotek@ibles.waw.pl

Administracja (A)
Kierownik - lic. Rafał Mitlejner, R.Mitlejner@ibles.waw.pl

Samodzielne Stanowiska:

Samodzielne Stanowisko ds. BHP (BHP)
mgr inż. Adam Kaszkiel, A.Kaszkiel@ibles.waw.pl

Samodzielne Stanowisko ds. Zamówień Publicznych (ZP)
mgr Monika Gutman, M.Gutman@ibles.waw.pl

Samodzielne Stanowisko ds. Obronności (SO)
mgr inż. Sławomir Glina, S.Glina@ibles.waw.pl

Samodzielne Stanowisko ds. Informacji Niejawnych (OI)
mgr inż. Daniel Nowak, ppłk rez.,
D.Nowak@ibles.waw.pl      POIN@ibles.waw.pl