W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Komórki organizacyjne naukowo-badawcze

XML

Treść

Zakład Ekologii Lasu (EL)

Kierownik - dr hab. inż. Andrzej Boczoń, A.Boczon@ibles.waw.pl


Zakład Geomatyki (G)

Kierownik - dr hab. Krzysztof Stereńczak, prof. nadzw., K.Sterenczak@ibles.waw.pl


Zakład Hodowli Lasu i Genetyki Drzew Leśnych (HL)

Kierownik - dr inż. Wojciech Gil, W.Gil@ibles.waw.pl


Zakład Lasów Górskich (LG)

Kierownik - prof. dr hab. Wojciech Grodzki, W.Grodzki@ibles.waw.pl


Zakład Lasów Naturalnych (LN)

Kierownik - dr hab. Rafał Paluch, prof. nadzw., R.Paluch@ibles.waw.pl


Zakład Ochrony Lasu (OL)

Kierownik - prof. dr hab. Iwona Skrzecz, I.Skrzecz@ibles.waw.pl


Zakład Zarządzania Zasobami Leśnymi (ZZ)

Kierownik (p.o.) - dr hab. Adam Kaliszewski, A.Kaliszewski@ibles.waw.pl


Laboratorium Chemii Środowiska Przyrodniczego (CS)

Kierownik (p.o.) - dr inż. Anna Kowalska, A.Kowalska@ibles.waw.pl


Laboratorium Ochrony Przeciwpożarowej Lasu (Ppoż)

Kierownik - dr hab. Ryszard Szczygieł, prof. nadzw., R.Szczygiel@ibles.waw.pl